Кошик
4 відгуків
Одесавул. Белінського, 17
+38 (073) 90 80 900
+38 (068) 90 80 900
Інтернет магазин Алкоголю АНТИПИВО

Про нас

Увага! Продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років заборонена!
Замовляючи продукцію у нашому магазині, Ви підтверджуєте, що Вам є 18 років.

AMATTI

Колекція з ігристих та тихих вин, виготовлених за італійською технологією з ретельно зібраного вручну винограду європейських сортів. Врожай 2017 року.

Кожне з вин AMATTI має особисту родзинку, надихаючи ароматами цитрусових, квіткових і ягідних тонів, приємними збалансованими смаками. В них виразно виявляються сортові переваги винограду та особлива майстерність виноробів, які створили винятковий, дійсно середземноморський характер вина.

AMATTI – це італійська майстерність, південний темперамент, рельєфний прояв нюансів смаків та незабутні враження від ароматів.

 

Склад колекції

Ігристі вина:

Брют, Напівсухе, Напівсолодке, Рожеве напівсолодке, Солодке.

Сухі тихі вина:

Каберне, Шардоне.

Напівсолодкі тихі вина:

Каберне червоне, Мерло червоне, Шардоне біле, Совіньйон біле, Піно Нуар рожеве.

 

NOME

Колекція з п'яти ігристих вин. Саме для неї культивовано та зібрано ручним чином урожай 2017 року міжнародних сортів: Шардоне, Піно Грі, Рислінг.

Загальний цикл виробництва засновано на італійських виноробних традиціях й технологіях. Віджимання соку здійснено на пресах компанії «Velo». Закрите бродіння – metodo Italiano. Бутилювання та розлив готового вина – на лініях з Канеллі «Robino & Galandrino».

Винам NOME притаманні вражаючі аромати свіжих фруктів, нескінченна гра бульбашок, вишукана мінеральна структура та приємні тонкі смаки цитрусових відтінків.

 

Склад колекції:

Брют, Напівсухе, Напівсолодке, Рожеве напівсолодке, Солодке.

 

NOME – елітне ігристе вино італійського стилю, результат ретельного підходу майстрів до кожного етапу його виготовлення.

NOME – ґрунтовний підхід до виготовлення ігристого вина: с початку вирощування врожаю до останнього штриху розлива у пляшки.

NOME – італійський стиль виноробства на українському ринку шампанського. Віджимання на пресах «Velo», Технологія бродіння – metodo Italiano. Бутилювання і розлив – «Robino & Galandrino».

NOME – збалансовані, легкі, самодостатні букети для прийомів і вечірок. Відмінно поєднуються з рибними стравами, суші, овочами і м'ясом  гриль, фруктовими і вершковими десертами.

NOME – відмінний спосіб підкреслити статус приємних подій.


 

ПАРИЖАНКА 

Це витончена колекція натуральних напівсолодких вин: червоне, біле, рожеве й мускатне, яка заслуговує на особливу увагу. До народження цієї витонченої колекції доклали свою руку відомі європейські винороби. Для кожного з представлених видів вина вони розробили особливий рецепт купажу з відбірних грон французьких сортів винограду. Дбайлива обробка плодів за найсучаснішими технологіями, дозволила  зберегти первісний природний смак і в той же час відчути найтонші нотки виноградного аромату.

Усі представлені вина вирізняються легкістю пиття, багатою палітрою ароматів і розкривають дивовижний світ натурального смаку.

Вони гармонійно доповнять як романтичну вечерю чи дружню зустріч, так і особливу урочисту подію. Неповторний букет вин переносить Вас до найкращих виноградників Франції та занурює в атмосферу незабутнього свята.

МАДЛЕН мускатне червоне: спеціальний авторський купаж, який залишає легкий та ароматний післясмак шоколаду.

МУЛЕН РУЖ червоне: спеціальний авторський купаж з відтінками чорної смородини та горобини.

ЖАКЛИН червоне: спеціальний авторський купаж, якому притаманні відтінки соковитих фрукти, чорниці та фіалки.

ШАТО ЛЕ-БО біле: спеціальний авторський купаж, якому притаманні нотки ароматних фруктових садів та зеленого яблука. 

МАРГО мускатне біле: спеціальний авторський купаж, якому притаманні цитрусові тони.

ЛУИЗА біле: спеціальний авторський купаж, якому притаманні цитрусові відтінки.

РОЗАЛИ рожеве: спеціальний авторський купаж з ягідними відтінками.

КАБЕРНЕ червоне: спеціальний авторський купаж сорту Каберне та європейських червоних сортів винограду.

САПЕРАВІ червоне: спеціальний авторський купаж сорту Сапераві та європейських червоних сортів винограду.

ШАРДОНЕ біле: спеціальний авторський купаж сорту Шардоне та європейських білих сортів винограду.

 

 

ПЕРШЕ АВТОРСЬКЕ ВИНО «ВИНА ГУЛІЄВИХ»

«Вина Гулієвих» - перше авторське вино в Україні. Ім'я авторському продукту дав відомий в Україні винороб галузі Рубен Вартанович Гулієв. Глава виноробної династії написав на етикетці вина своє прізвище, перенісши давню європейську традицію на ще не оброблені ґрунти вітчизняної культури виробництва вин, тим самим підтверджуючи якість продукту.

Історія винного Дому Гулієвих - це історія столітніх сімейних традицій.

Майже сто років тому Вартан Гулієв (Гуліашвілі) посадив виноградник в околицях Телаві. У стародавньому місті грузинських виноробів виріс його син Рубен Гулієв. У 1958 році, закінчивши інститут, він поїхав за розподілом в українське село Велика Долина, ставши бригадиром виноградарів. Тут народився Роберт Гулієв, який успадкував професію діда і батька. Сім'я Гулієвих - три покоління виноробів, які виросли на грузинських і українських традиціях стародавнього ремесла і зуміли, наперекір долі і обставинам, створити свою школу, свій стиль і свою філософію вина. Сьогодні прізвище Гулієвих відоме широкому колу професіоналів та поціновувачів справжнього мистецтва виноробства в нашій країні і за кордоном. Рубен і Роберт мріяли створити ідеал - вино, створене з кращого винограду, вирощеного на кращих землях за власною авторською технологією. У 2002 р Дім Гулієвих створив таке вино - витончене, у порівнянні зі світовими шедеврами ...

... В кінці минулого століття сім'я заклала свій виноградник неподалік від містечка, який став для них малою батьківщиною. Унікальний сімейний виноградник розташовується на південних чорноземах і пісковиках, між Чорним морем і Дністровським лиманом, що надає врожаю незвичайний фруктовий аромат. Сім'я Гулієвих не тільки автори вин, але вони так само особисто беруть участь у створенні кожного винного букета. Урожай зібраний вручну при температурі +16 - 18. На обладнанні компанії Vaslin Bucher проводиться виключно делікатний віджим винограду для отримання  чистого висококласного вина.

«Вина Гулієвих» Reserve витримується в бочках- барріках з французької та угорського дуба, де вдосконалює свій унікальний характер. Витримка в барріках підкреслює строгість і індивідуальність стилю Вин Гулієвих, вино набуває присмак дубової тари, який і становить головну принадність цього напою. Каберне витримується 12 місяців. Шардоне - 9 місяців.

Баррік в виноробстві - це назва бочки ємністю 225 літрів. Вино , витримане в бочках- барріках набуває смак обпаленого дуба, тому що перш ніж використовувати бочку, її необхідно обпалити зсередини. Але такий випал можна робити два, найбільше три рази, інакше якості дуба губляться. Невелика ємність бочки дозволяє максимально стикнутися кожної крапельки вина з дубом.

Вино колекційне, на контретикетці кожної пляшки вказується номер партії і номер пляшки в цій партії.

Склад колекції :

«Вина Гулієвих » Select - Каберне, Мерло, Сапераві, Шардоне, Совіньон, Трамінер, Рожеве Піно Нуар;

 «Вина Гулієвих» Reserve - Каберне, Шардоне.